YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK LTD. ŞTİ.
 • MİSYONUMUZ

  Müşterilerimize, faaliyet ve yatırım kararlarında önemli bir faktör olan vergi konusunda yüksek kalitede hizmet sunmakla katkı sağlamaktır. Hizmetlerimizi, müşteri ve çalışanlarımızın evrensel bir büyük ailenin parçaları olmalarının bilincinde olarak, açık, duyarlı ve güvenilir yaklaşımla vermektir. Büyüyen müşterilerimize, yükselen standartlarla eşlik etmektir.

  M. MARUF ZENGER
  Yeminli Mali Müşavir

  Misyonumuz
 • Tecrübe
 • İnceleme, Denetleme

IRMAK YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK HAKKINDA

Yeminli mali müşavirlik firmamız, kurucu ortak ve Yeminli Mali Müşavir M.Maruf Zenger tarafından 2005 yılında kuruldu.

Firmamız, vergi ve diğer işlemlerin tasdiki, vergi danışmanlığı, revizyon, yabancı ve yerli gerçek kişilere vergi danışmanlığı hizmetleri başta olmak üzere, 3568 sayılı Kanunla ve diğer kanunlar ve ilgili mevzuatla Yeminli Mali Müşavirlere tanınan yetki alanı içindeki konularda hizmet vermektedir.

35 YILLIK TECRÜBE

M.Maruf Zenger (Kurucu Ortak, Yeminli Mali Müşavir)

Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İktisadi ve İdari İlimler Fakültesi'nden 1987 yılında mezun oldu. Maliye Bakanlığı'nda, Gelirler Kontrolörü olarak Nisan 1988’te çalışmaya başladı. Maliye Bakanlığı'ndaki görevinden Ocak 1999’da ayrılarak KPMG vergi bölümünde, sırasıyla Vergi Müdürü, Kıdemli Vergi Müdürü ve Partner olarak görev yaptı. KPMG'de çalıştığı sırada vergi ve diğer tasdik, vergi danışmanlığı, yabancı gerçek kişilerin vergilemesi, özel detaylı inceleme (due diligence) hizmetlerini yerine getirdi. Müşterilerinin büyük kısmı çok uluslu şirketlerden oluşması nedeniyle, özellikle uluslararası vergileme konusunda önemli deneyim kazandı. Şirket satın alma & birleşme projelerinde özel detaylı inceleme hizmetlerini yerine getirdi ve bu kapsamda Türkiye'de önemli özelleştirme projelerinde (Tekel, Tüpraş, Erdemir) görev yaptı. Yurtdışında meslekle ilgili çeşitli seminerlere katılarak uluslararası vergileme konusunda deneyimini artırdı.

2005 yılı sonlarında KPMG'den ayrılarak Irmak Yeminli Mali Müşavirlik Ltd.Şti.'nin kuruluşunda ortak olarak yer aldı.

Yeminli Mali Müşavirlik belgesini 1999 yılında almıştır.

M.Maruf Zenger çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Evli olup, iki çocuk babasıdır.

Haber Bülteni

Haber Bültenine katılmak istiyorsanız aşağıdaki kutucuğa E-Posta adresinizi girip gönder butonuna basınız.

GÖNDER
İçerik Yönetimi ve Web Tasarım