YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK LTD. ŞTİ.
  • Arşiv Düzen Denetim Hizmetleri
  • Danışmanlık Muhasebe Mali Müşavirlik
  • Vergi Mevzuatı Birikim Tecrübe

KURUMLARA YÖNELİK VERGİ DANIŞMANLIĞI


Şirketler için önemli bir yük olan vergilerin, yasaların, uluslararası çifte vergilendirmeyi önleme anlaşmaları dahil, sağladığı tüm olanakların kullanılması neticesinde hesaplandığından emin olunmalıdır. Bu çerçevede, tüm giderlerin vergi matrahından indirim imkanının kullanıldığının yanında, çeşitli kanunlarda yer alan indirim ve istisnalardan yararlanma imkanlarının kullanılması amaçlanmaktadır. Öte yandan, yeniden yapılandırmanın yeni imkanlar sağlama olasılıklarının araştırılması ve uygulanması da göz önüne alınmaktadır.

Danışmanlık hizmeti, genel ve sürekli olarak verilebileceği gibi, rutin veya yeni bir faaliyet veya yeniden yapılanma işlemleri gibi, belirli ve geçici işlemler için de verilebilir. Özellikle Danışmanlık hizmetlerimiz aşağıdaki konuları kapsamaktadır

Kurumlar Vergisi
Gelir Vergisi
KDV
Özel Tüketim Vergisi
Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi
Damga Vergisi
Harçlar
Diğer Vergiler (Gümrük Vergisi hariç)
Uluslararası Çifte Vergilendirmeyi Önleme Anlaşmaları
Yatırım teşvik mevzuatı (Vergi ile bağlantılı olarak)
Türk Ticaret Mevzuatı, Sosyal Sigortalar Mevzuatı, Kambiyo Mevzuatı, Serbest Bölgeler Mevzuatı (Vergi ile bağlantılı olarak)

Uluslararası vergi mevzuatında elde edilen deneyim sayesinde, çokuluslu şirket ve şubelerine kaliteli hizmet imkanı sunulmaktadır.

Haber Bülteni

Haber Bültenine katılmak istiyorsanız aşağıdaki kutucuğa E-Posta adresinizi girip gönder butonuna basınız.

GÖNDER
İçerik Yönetimi ve Web Tasarım